Trance Session 2010

.
-2645:4:15:51

Zahrej si na Trance Session 17.12.2010

Nabízí se ojedinělá nabídka pro ostatní djs věnujících se trance music. V historii akce jsme zkusili už hodně, ale dát šanci jiným ještě ne. Vždycky jsme si djs bookovali sami, ale teď máte šanci přesvědčit nás, že i mezi Vámi se najde někdo kdo dokáže rozpumovat dav lidí. Co pro to musíte udělat ? Na adresu soutez@trance-session.net odešlete email ve formátu: Předmět = Chci si zahrát na trance session. Do těla emailu oveďte info o sobě a hlavně odkaz na nějaký Váš set. Nezapomeňte i dopsat na co hrajete. Uzávěrka bude za 10 dní což je 24.11.2010 a den následující bude zveřejněn kompletní lineup na tuto noc. Mimochodem vybraní djs si zahrají v lukrativních časech takže né jako zahřívači davu což Vám nikdo jen tak nenabídne.

Vyhodnocení soutěže s Ronnym K.

Ronny K. ve svém rozhovoru přidal i jednu soutěž o volný vstup na tuto párty. V seznamu odpovědí se našlo několik špatných, ale hlavně většina správných odpovědí (PE-RO - Fish & Chicks (Summer In Doksy)). Díky velké účasti jsme se rozhodli vybrat 2 výherce, kteří už v průběhu pátku (22.10.2010) obdrželi email jak se zachovat. Jejich jména budou zveřejněna na guest listu při vstupu. Ostatní, kteří nevyhráli nemusí vůbec zoufat, protože cena na takovouto akci je opravdu lidová. Takže již zítra (23.10.2010) se na Vás budeme těšit v Ostravském klubu Fabric!!!

Trance Session – 7 statečných Vás provede nezapomenutelnou nocí, časový lineup a další info před akcí


Již tuto sobotu 23.10. se v ostravském klubu Fabric uskuteční jedna z nejočekávanějších klubových nocí letošního podzimu Trance Session, na kterou zavítají djs jako Ronny K., Manuel le Saux, Eddie Sender, Marcel Kenenberg, Lazarus, F1d0 a Peter Muff. Celou akci odstartuje právě zakladatel akce Peter Muff už ve 20:00. Následovat bude Lazarus ve 22h, Ronny K. ve 23:30, Manuel le Saux v 1:30, Eddie Sender ve 3:00, Marcel Kenenberg ve 4:30 a celou akci zakončí řezník F1d0 od 5:30. Samotný klub se otevře už od 19h. Většina djs si pro tuto akci připravila několik exkluzivních tracků, které zde zazní úplně poprvé.

Celá oslava 5 let existence Trance Session bude dokonce odvysílána live na radiu Afterhours.fm (ah.fm). Jedná se tak o první českou akci, která získala možnost live vysílání přímo z klubu a její další díly už zde budou pravidelně vysílány. Ve finále to pro Vás znamená i fakt, že veškeré sety z této akce budou potom ke stažení (Ronny K. bude svůj set rozdávat i přímo na akci, po jeho odehrání se nahrávka nahraje na několik CD, které on sám potisknul).

19:00 – Otevření klubu
20:00 – Peter Muff
22:00 – Lazarus
23:30 – Ronny K.
01:30 – Manuel le Saux
03:00 – Eddie Sender
04:30 – Marcel Kenenberg
05:30 – F1d0
07:00 – teoretický konec akce

Jak se dostat do klubu?
Klub Fabric se nachází v Ostravě poblíž stodolní ulice a to na ulici Plynární 7. Doprava do klubu je jednoduchá, můžete využít auto, které zaparkujete na okolních parkovištích. Je zde také možnost využít MHD a to tramvaj číslo 4 na zastávku plynární popřípadě tramvaj 1,2, 8, 12,18 na zastávku křižíkova nebo autobus č. 49, X50, 52, 56, 67 taktéž na zastávku křižíkova. Nutno podotknout, že tramvaj č. 4 nejezdí z hlavního vlakového nádraží! Směr Ostrava se taktéž můžete vydat několika dopravními prostředky: auto, autobus, vlak, kolo, pokud bude sníh i běžky a v extrému můžete využít i leteckou dopravu.
Jinak klub přijímá kromě českých korun i euro a zloté. Kurz těchto měn bude zveřejněn u vstupného.

Kde se popřípadě ubytovat?
Kousek od klubu jsou dva hotely. Jedním z nich je Nicolas a druhým hotelový dům Jindřich. Pokud tedy budete mít potřebu někde složit hlavu (kromě něčího klína) tak můžete využít i těchto hotelů.

Klub Fabric je jedním z nejlépe fungujících klubů v české republice a je znám svým kvalitním zvukem, dobrým přístupem a příjemnou obsluhou. V prostorách klubu nově najdete i možnost občerstvení Pizza, kterou můžete během akce konzumovat.

Budeme se na Vás těšit, tahle oslava bude pro Vás noc na kterou budete ještě dlouho vzpomínat...

F1d0 z Vás vypotí všechno

Mladý talentovaný dj a producent F1d0 se proslavil zejména díky svým mash-upům, které hrají djs po celém světě i na těch největších akcích. Kromě jeho produkce se věnuje i djingu kde se řadí opravdu mezi řezníky. Rád při hraní experimentuje a tvoří takže to není jen tak obyčejné pouštění písniček jako to dělá 99% djs. Na Trance Session se představí až k samotnému ránů, kdy bude připraven z Vás vypotit všechno co ve Vás zbylo. Zde si můžete vychutnat jeho poslední vystoupení.

Sympatický ital po druhé v ČR

Není řeč o nikom jiném než o italském dji a producentovi vystupující pod jménem Manuel le Saux, který již své první představení v České republice předvedl a to s velice kladným ohlasem. Nebude to tedy pro české publikum žádný nováček. On sám se do české republiky o to víc těší, protože při svém minulém vystoupení mu české publikum předvedlo opravdu skvělou atmosféru. Dokážou klubeři ve Fabricu překonat tuto atmosféru a ukázat Manuelu, že v ČR jsou ti nejlepší party people ? Nechme se překvapit. Zatím si můžete vychutnat jeho poslední video podcast:

Trance Session představuje první hvězdu... Ronny K.

Ronnyho K. asi není třeba dlouze představovat, ale přeci jen opakování je matka moudrosti. Jedná se o českého producenta, který v současné době žije v Anglii. Do podvědomí lidí se zapsal už v dávné minulosti, kdy spadal ještě pod projekt FM Factory. Jejich taneční komerční pecky se hrají na některých diskotékách ještě dnes. Ostatně ať zvedne ruku ten, kdo v životě neslyšel hit 17náct nebo předělaného mrazíka ? Samozřejmě jeho současná produkce je úplně na jiné úrovni. Jak sám prozradil, netvoří momentálně pro masu lidí (main stream), ale tvoří zejména pro underground komunitu, která má jeho energický upliftový styl ráda. Ronny K. v zákulisí prozradil, že pro tuto akci si připravil hned několik speciálních songů, které hodlá v průběhu svého setu zahrát. Ostatně můžete se také podívat co dalšího tento talentovaný producent a DJ na sebe prozradil

5th anniversary

23.10.2010 bude patřit jedné z nejočekávanějších klubových akcí letošního podzimu, Trance Session, která letos oslaví krásných 5 let své existence za podpory špičkových djs. V čele celého djského sboru bude stát lidmi vymodlený Ronny K., který je českému i slovenskému publiku dobře znám i z minulosti, kde vystupoval pod projektem FM Factory. Sekundovat mu bude sympatický ital dj a producent Manuel le Saux, který se po prvním úspěšném vystoupení v ČR, které sklidilo kladné ohlasy, zase vrací, aby se předvedl v ještě větším měřítku. Mezi jejich poddané potom můžeme zařadit slovenského dje a producenta Eddiho Sendera, který v minulosti zahrál v Ostravském Fabricu nezapomenutelný set a hodlá jej určitě minimálně zopakovat nebo dokonce překonat. Z Irska potom zavítá mladý talentovaný producent a dj Marcel Kenenberg, který sice znamená pro české publikum otazník, ale on sám už toho má za sebou hodně. Celou skupinu djs doplní ještě dj vystpupující zejména na radiu ah.fm, Lazarus. České barvy potom bude hájit pardubický řezník F1d0 a samotný zakladatel akce Peter Muff.
Celý večer proběhne v jednom z nejlepších klubů v české republice a to v Ostravském klubu Fabric. Začátek akce je ve 20:00 i když otevřeno už bude od 19:00. Během večera zažijete i nějaká ta překvapení takže se máte na co těšit. 23.10. to bude Vaše nezapomenutelá noc, kterou jen tak z paměti nevymažete.